• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Teatralny Poranek Bajkowy "Gdy boli mnie rozumek"

Przedstawiamy Państwu nasz najnowszy spektakl z zakresu profilaktyki zdrowia psychicznego u dzieci. W bardzo prosty sposób nasi bohaterowie – Maja i Filip docierają do najmłodszej publiczności uświadamiając, jak ważne jest pozytywne nastawienie do świata . Pokażemy jak przyjaciele oraz najbliższe otoczenie może pomóc dostrzegając niewidoczne zagrożenia czające się w malutkim „rozumku”. Spektakl także zawiera interakcje z publicznością, także z rodzicami , którzy często bagatelizując zagrożenie nie dostrzegają go, gdy duży problem przerasta małego człowieka.

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2022-10-16 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 146 kup bilet

Teatralny Poranek Bajkowy "Muzyczne ZOO"

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Dzieci wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają ich zwyczaje i odgłosy.
Uczymy, żeby nie oceniać innych po wyglądzie, pokazujemy wartość przyjaźni. Na zakończenie dzieci biorą udział w koncercie finałowym na rzecz ocalenia Zoo.

Wiek 3+

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2022-11-06 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 156 kup bilet

Teatralny Poranek Bajkowy „Niezwykła przygoda pieska Kropelki”

„Niezwykła przygoda pieska Kropelki” - to historia, która wydarzyła się naprawdę. Opowiada o piesku, który został wrzucony do kanalizacji i wyłowiony w oczyszczalni ścieków. Przedstawienie uczy dzieci o tym, co nie powinno trafiać do kanalizacji, ale przede wszystkim do toalety. Jest częścią ogólnopolskiej kampanii Toaleta to nie śmietnik. Spektakl zawiera treści filozoficzne, wymaga skupienia uwagi, jest doskonałym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy nie tylko z zakresu edukacji ekologicznej, ale również prawd i wartości życiowych takich jak szacunek dla istot żywych, środowiska naturalnego, zaufania, mocy płynącej z przyjaźni oraz współpracy. Nie brakuje w nim elementów komicznych oraz postaci bardzo charakterystycznych, które budują dynamikę spektaklu oraz nie pozwalają młodemu widzowi się nudzić.
Wiek 5+

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2022-10-02 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 146 kup bilet

Teatralny Poranek Bajkowy „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce”

„Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” (przedstawienie interaktywne) - bajka ta opowiada historię Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę, by odnaleźć tajemniczy Skarb, przechowywany przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, by wraz z nim stawić czoła swoim lękom.
Przedstawienie zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb poznawanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię, rozwijając tym samym swoją kreatywność.
Wiek 4+

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2022-11-20 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 163 kup bilet