• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

"Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci" grupa I – 3-5 lat

Lubicie karnawał i przebieranki? To wspaniale!
Już 17 lutego 2023 r. zapraszamy wszystkie dzieci na Karnawałowy Bal Przebierańców! Nowa siedziba przy ul. Rozłogi 18 zamieni się w szaloną salę taneczną pełną atrakcji dla najmłodszych. Czeka na Was konkurs na króla i królową balu, poczęstunek i świetna zabawa.

Bilety:
20 PLN/1 dziecko
10 PLN/2 dziecko
0 PLN/3 dziecko

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-17 15:00 Warszawa, BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18 bilety: 60 kup bilet

"Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci" grupa II – 6-12 lat

Lubicie karnawał i przebieranki? To wspaniale!
Już 17 lutego 2023 r. zapraszamy wszystkie dzieci na Karnawałowy Bal Przebierańców! Nowa siedziba przy ul. Rozłogi 18 zamieni się w szaloną salę taneczną pełną atrakcji dla najmłodszych. Czeka na Was konkurs na króla i królową balu, poczęstunek i świetna zabawa.

Bilety:
20 PLN/1 dziecko
10 PLN/2 dziecko
0 PLN/3 dziecko

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-17 18:00 Warszawa, BCK - Filia przy ul. Rozłogi 18 bilety: 60 kup bilet

Bemowska premiera spektaklu literacko – muzycznego „Salon Mariana Hemara"

Marian Hemar – geniusz satyry, który porusza sumienia. Wybitny artysta, poeta, kompozytor, mistrz kabaretu, komediopisarz, dramaturg, autor słynnych szlagwortów, a także reżyser i dyrektor teatru. Urodzony we Lwowie, mieszkał w przedwojennej Warszawie. Przez wiele lat przygotowywał cotygodniowe kabarety dla Radia Wolna Europa. Do wybuchu wojny napisał około 1400 piosenek, poza krajem – drugie tyle.
Jego twórczość objęta była cenzurą – szczególnie od 1952 roku. Zostawił po sobie olbrzymi dorobek twórczy.

Scenariusz i reżyseria Barbara Dobrzyńska – Fijewska;
WYSTĘPUJĄ:
PANIE: Barbara Dobrzyńska- Fijewska, Anna Gulak, Zuzanna Lipiec, Joanna Szuba
PANOWIE: Witold Bieliński, Maciej Gąsiorek, Lesław Golański, Ryszard Morka, Stanisław Sparażyński, Piotr Zajączkowski
Akompaniament: Witold Wołoszyński

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-11 18:00 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 55 kup bilet

Teatralny Poranek Bajkowy "Popieluszka"

"Popieluszka" to polska wersja "Kopciuszka", w której, oprócz opowieści utkanej staropolskim językiem, brzmią tradycyjne instrumenty ludowe: lira korbowa oraz lira strunowa, gusli, skrzypce, fujara pasterska, mazar, bęben obręczowy, dwojnica, sopiłka i inne. W spektaklu nie brakuje także ludowego śpiewu i tańca, a wszystko spaja teatr ożywionej formy kreowany przez aktorki. Scenografia i lalki stworzone są z atrybutów wiejskiej chaty, znajdujących się na scenie. Ogromnym atutem jest muzyka, grana na żywo, przez dwóch profesjonalnych artystów-muzyków.
Wiek 5+

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-05 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 156 kup bilet

Teatralny Poranek Bajkowy "Spagetti"

Bracia August Wysoki i Beniamin Wysoki zapraszają do swojej kuchni – pokażą jak przyrządzić idealne spaghetti. Kucharze skorzystają z przepisu znajdującego się w Starej dobrej księdze o spaghetti. „Dostali ją od wujka, który ją dostał od swojej ciotki, która dostała ją od swojego taty, który ją dostał od swojej mamy, która dostała ją od sąsiada, który ją kupił we Włoszech”. Bohaterowie mają więc idealny przepis, duże garnki, wzajemną pomoc, ale… ktoś im nabałaganił w kuchni i zasnął w samym centrum dowodzenia. A potem ciągle ich rozpraszał i opowiadał o spotkaniu z chińskim smokiem, krokodylem, zebrą, śpiewając przy tym, tańcząc i grając na instrumentach. Czy w takich warunkach braciom uda się przygotować spaghetti?
Na scenie będzie gwarno, wesoło, tanecznie i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję nie tylko poznać tajniki przyrządzania jednej z popularniejszych (i pyszniejszych!) potraw, ale także posłuchać muzyki granej na żywo przez aktorów oraz towarzyszyć ich wszystkim figlom.
W atmosferze zabawy uczymy się też tolerancji, akceptacji inności oraz szacunku dla innych.
Spektakl powstał we współpracy Teatru Baj w Warszawie i Theatergruppe Batida w Kopenhadze.
Wiek 3+

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-03-19 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 111 kup bilet

Teatralny Poranek Bajkowy "Wars i Sawa"

Dawno temu, nad Wisłą żył zły czarodziej, który gardził wszystkimi stworzeniami, ale najbardziej na świecie nienawidził ptaków. Mieszkała w tej krainie również piękna Sawa, która właśnie ptaki kochała najmocniej. Pewnego razu stanęła w obronie skrzydlatych przyjaciół i czarodziej zamienił ją w syrenę. Nieopodal żył również rybak Wars, który na swej pierwszej wyprawie złowił Suma, darował mu jednak życie, w zamian dowiedział się od niego o zniewolonej dziewczynie. Wars musi dopłynąć do Wiklinowej Wyspy, gdzie poznaje Wietrznego Ptaka, ten niezwykły kompan pomaga mu pokonać potwora i oswobodzić Sawę.
W legendzie o powstaniu Warszawy występują piękne lalki teatralne, a historia opowiadana jest z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwolą zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni.
Spektakl jest zrealizowany w formie klasycznego teatru lalek, jednak w świat baśni wprowadza dzieci postać narratora, który jest w żywym planie.
Wiek 4+

Rozwiń
Data Miejsce Bilety
2023-02-05 11:30 Warszawa, BCK - ul. Górczewska 201 bilety: 27 kup bilet