Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Folkowo Bemowo: Shannon

 Warszawa

 Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy
 ul. Górczewska 201

 17.03.2018

 19:00

 Ceny biletów

 15, 18, 20 zł

17 marca na scenie Bemowskiego Centrum Kultury wystąpi polsko-irlandzki zespół Shannon. Start o 19:00.

Są obecni na folkowej scenie od ponad 20-tu lat. Polsko-irlandzka formacja SHANNON to giganci muzyki celtyckiej. W dorobku mają 9 płyt, a ich trasy koncertowe pokrywają niemal całą Europę, sięgając także po odległe kontynenty.

Po mistrzowsku łączą muzykę irlandzką, szkocką czy też bretońską z rockiem i jazzem tworząc absolutnie nową wartość muzyczną, która od dawna stanowi  autorską, wszędzie rozpoznawalną wizytówkę zespołu - mówi Miron Zajfert, kurator cyklu Folkowo Bemowo, w ramach którego odbędzie się koncert.

Każdy koncert Shannon jest podróżą na Zieloną Wyspę i wyprawą do Lasów Sherwood. Muzycy fascynują się ścieżką dźwiękową serialu o Robin Hoodzie i legendarną formacją Clannad.

Ich koncert na Bemowie przypada w dniu szczególnym dla irlandzkiej tradycji – Dniu Świętego Patryka. Obok muzyków formacji SHANNON na scenie pojawi się para tancerzy z Irlandii, którzy pokażą to, co tak rozgrzewa publiczność na całym świecie – tradycyjne tańce rodem z Zielonej Wyspy. 

Warsztaty tańca irlandzkiego poprowadzi DAMIEN DOHERTY - jeden z solistów legendarnej irlandzkiej grupy tanecznej "Lord of the Dance"

Wystąpi on także jako gwiazda wieczornego koncertu.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali

sektor